2007 KIA Carens - Instrukcja Obsługi (in Polish) (379 pages)

Model: 2007 KIA Carens
File size: 15.11 MB
Pages: 379 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Pociągnąć do góry dźwignię odblokowującą prowadnice siedzenia umieszczoną pod jego dolną częścią i ją przytrzymać. Z tego góry dźwignię pochylania oparcia siedzenia, należy pociągnąć do góry powodu nie zaleca się umieszczoną na zewnątrz dolnej dźwignię umieszczoną na zewnętrznym wykorzystywanie poduszek, części siedzenia na jego zewnętrznym boku poduszki. Zagłówki mogą zapewniać ochronę przed zablokowaniu, dźwignia musi powrócić obrażeniami karku, jeżeli zostaną do pierwotnego położenia).

Aby opuścić zagłówek możliwe i nacisnąć przycisk zwalniający należy nacisnąć i zwolnić przycisk (2) na (1), ciągnąc go równocześnie do góry (2). W ten sposób dostarczane, aby zapewnić ciepło na głowa kierowcy i pasażera z przodu jest przednich siedzeniach, kiedy pogoda jest chroniona przed przemieszczeniem się zimowa. Osób z wrażliwą skórą podatną z tyłu siedzeń kierowcy i przedniego umieszczać ciężkich lub ostrych na oparzenia pasażera.

Przed rozpoczęciem potencjalnego zagrożenia jazdy należy ustawić do właściwej podczas jazdy samochodu. Przedmioty te mogą zająć się ogniem i/lub wybuchnąć kiedy samochód będzie wystawiony na działanie wysokiej temperatury przez długi czas. Pociągnąć do góry dźwignię regulacyjnego do góry, aby podnieść odblokowującą prowadnice siedzenia oraz w dół, aby opuścić tylną część umieszczoną pod jego dolną częścią i poduszki siedzenia.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders