2015 KIA Carens - Instrukcja Obsługi (in Polish) (731 pages)

Model: 2015 KIA Carens
File size: 40.85 MB
Pages: 731 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Po jego prawidłowym wyregulowaniu należy się zawsze upewnić, że zostanie on zablokowany w nowej pozycji. Po włożeniu pasa przedmiotów lub zwiększyć pojemność siedzeń jest umożliwienie bezpieczeństwa, dociągnij taśmę pasa przestrzeni bagażowej samochodu. W razie wypadku rząd siedzeń do najdalszego położenia lub nagłego zatrzymania, może to do tyłu i pociągnij zdecydowanie za doprowadzić do poważnych oparcie, aż zaskoczy na swoim obrażeń ciała lub śmierci.

Aby zapobiec uszkodzeniu tylnego pasa bezpieczeństwa, umieść sprzączkę tylnego pasa bezpieczeństwa w kieszeni, pomiędzy oparciem tylnych siedzeń i poduszką siedzeń, i włóż taśmę tylnego pasa bezpieczeństwa w prowadnicę. Ustaw oparcie przedniego siedzenia do położenia pionowego i jeśli zachodzi potrzeba, przesuń przednie siedzenie do przodu. Kiedy ustawiasz oparcie siedzenia z powrotem w położeniu pionowym, zawsze upewnij się, czy jest ono zablokowane na swoim miejscu przez popchnięcie górnej powierzchni oparcia.

Aby korzystać z tylnego siedzenia, unieś i pociągnij do tyłu oparcie siedzenia przez pociągnięcie dźwigni lub taśmy składania oparcia tylnych siedzeń. Jeśli podczas ustawiania jeśli pasażerowie siedzą na siedzenia w pozycji pionowej nie fotelach trzeciego rzędu. Pociągnij dźwignię składania oparcia należy zamocować przedmiot tak, środkowego siedzenia, a następnie aby w razie wypadku nie złóż siedzenie ku przodowi przesunął się powodując samochodu.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders