2016 KIA Carens - Užívateľská príručka (in Slovak) (780 pages)

Model: 2016 KIA Carens
File size: 42.79 MB
Pages: 780 pages
Share:Stiahnite si manuál Užívateľská príručka

Manuálny Popis
Tým vznikne dostatočne Účelom sklopiteľných operadiel nepokúšajte manipulovať počas veľký priestor na prevážanie dlhého zadných sedadiel je umožniť jazdy alebo ak na sedadle v nákladu, prípadne takto môžete prevážanie dlhších nákladov, druhom rade sedí cestujúci. V opačnom prípade by sa náklad v prípade náhleho zastavenia mohol posunúť dopredu a spôsobiť tým škodu alebo zranenie. Sponu bezpečnostného pásu zadného sedadla vložte do vrecka medzi operadlom zadného sedadla a sedadlom, a popruh bezpečnostného pásu zadného sedadla veďte cez vodiacu lištu.

Po vrátení operadla do vzpriamenej polohy zatlačte na jeho hornú časť a skontrolujte, či je operadlo zaistené v správnej polohe. Ak chcete zadné sedadlo používať, potiahnite páčku alebo remienok na sklopenie operadla a operadlo nadvihnite a potiahnite smerom dozadu. Potlačte páčku na sklopenie dlhých predmetov, mali by ste stredného operadla nahor a daný predmet upevniť, aby ste sklopte sedadlo smerom k prednej v prípade nehody zabránili časti vozidla.

Zabránite tým popruhov bezpečnostných upevniť a v prípade nehody by poškodeniu spony operadlom pásov cez vodiace lišty mohli zraniť osoby sediace na zadného sedadla. V prípade nedodržania týchto pokynov môže pri náhodnom posunutí radiacej páky do inej polohy dôjsť k uvedeniu vozidla do pohybu. Bezpečnostné pásov nebude môcť riadne panvu, na hrudníku a pleciach; pásy môžete čistiť roztokom napnúť popruh bezpečnostného panvovú časť pásu nesmiete neagresívneho mydla a vody.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders