2010 KIA Cee'd - Instrukcja Obsługi (in Polish) (433 pages)

Model: 2010 KIA Cee'd
File size: 19.94 MB
Pages: 433 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Ustawić oparcie przednie w górną pozycję oraz w razie potrzeby przesunąć przednie siedzenie do przodu lub tylne siedzenie do tyłu. Pociągnij dźwignię blokowania/ siedzenia ku tyłowi, aż do kliknięcia, zwalniania, znajdującą się u góry gdy będzie na swoim na miejscu. Ustawić poduszkę siedzenia w upewnić, że siedzenie jest prętów zagłówka do schowka u dołu pierwotnym położeniu poprzez zablokowane na swoim miejscu poduszki siedzenia.

Przywrócić z powrotem prawidłowe upewnić, że poduszka siedzenia jest położenie tylnego pasa zablokowana na swoim miejscu. Nie podjęcie tych kroków może doprowadzić do przemieszczenia się samochodu, jeżeli dźwignia zmiany biegów zostanie przypadkowo przesunięta w inną pozycję. Aby ciało pasażera nie przylega bezpieczeństwa pasażerów siedzących opuścić zagłówek, wciśnij i przytrzymaj dokładnie do oparcia siedzenia.

Jeżeli zagłówki zostaną poprawnie wyregulowane, mogą zapewniać ochronę przed poważnymi obrażeniami karku. Podnieść oparcie przedniego fotela do normalnej pozycji, do pojawienia się dźwięku zatrzasku blokującego. Pas ramieniowy konstrukcji; konieczne jest bezpieczeństwa podczas jazdy powinien być umieszczony na unikanie zakładania pętlicowej samochodem.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders