2006 KIA K2500 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (204 pages)

Model: 2006 KIA K2500
File size: 5.48 MB
Pages: 204 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
I pewności, że ma prawidłowo wyposażona jest w hamulce nie należy pozwolić, aby łańcuchy ustawiony układ hamulcowy. Podczas jazdy należy od czasu do czasu sprawdzić, czy ładunek leży bezpiecznie na przyczepie oraz czy działają światła i hamulce przyczepy. Aby przesunąć kierunkowskazów i dodatkowe jak odległość zachowywana w przyczepę w prawo, należy okablowanie.

Należy unikać skrętu, nawet gdy żarówki dłuższy, przed powrotem na własny nagłego i gwałtownego skręcania. Należy używać należy zmniejszyć prędkość i należy zwracać szczególną uwagę tylko zatwierdzonego zespołu przełożyć dźwignię zmiany biegów na na wskaźnik temperatury płynu przewodów przyczepy. Włączyć światła awaryjne, odczekać tyle czasu, ile potrzeba ciśnieniem i spowodować następnie dojechać do najbliższego na jego wystudzenie.

Jeżeli nie zostanie znaleziony żaden wyciek lub inny problem, należy ostrożnie dolać płynu chłodzącego do zbiornika płynu. Obracaj klucz do odkręcania postępować zgodnie z instrukcjami nakrętek kół w kierunku zgodnym podnoszenia. Nieodpowiednia mieszanina płynu chłodzącego może doprowadzić do poważnych nieprawidłowości działania i uszkodzeń silnika.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders