2012 KIA Optima - Instrukcja Obsługi (in Polish) (547 pages)

Model: 2012 KIA Optima
File size: 35.38 MB
Pages: 547 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Zespół wstępnego napinacza zwijacza pasy bezpieczeństwa i mają je bezpieczeństwa nie jest luźna lub pasa bezpieczeństwa właściwie ułożone. Jest to całkowicie świeci się w sposób ciągły podczas normalne i nie stanowi żadnego jazdy samochodem, należy jak zagrożenia. Podczas dostępnych trzypunktowych pasów trochę dotyka szyi dziecka lub twarzy, użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich bezpieczeństwa.

Część biodrowa należy spróbować przesadzić je bliżej biodrowa część powinna być powinna być zapięta ściśle wokół bioder środka samochodu. Należy pas wciąż dotyka twarzy lub szyi dziecka, tylko możliwe na biodrach, a nie wokół okresowo sprawdzać dopasowanie powinno ono ponownie skorzystać z brzucha. W razie potrzeby zwiększa szansę wystąpienia powinien być demontowany lub dodatkowe informacje należy uzyskać od poważnych lub śmiertelnych obrażeń modyfikowany.

Nie należy używać wybielaczy, barwników, silnych detergentów lub materiałów trących, ponieważ mogą one uszkodzić i osłabić tkaninę. W przypadku małych dzieci i pasażera, może spowodować powinny korzystać z zainstalowanych w niemowląt konieczne jest korzystanie ze ciężkie obrażenia lub śmierć samochodzie pasów bezpieczeństwa. Foteliki do przewożenia dzieci i/lub przewożenia dzieci, należy upewnić się, dzieci powinny być umieszczane niemowląt muszą być odpowiednio że pasuje ono do siedzenia samochodu i na tylnych siedzeniach.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders