2014 KIA Optima - Instrukcja Obsługi (in Polish) (711 pages)

Model: 2014 KIA Optima
File size: 39.76 MB
Pages: 711 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Nacisnąć przednią część wygody kierowcy i pasażerom, ale tylną część przełącznika regulacji do przełącznika, aby wysunąć podparcie również pomaga w ochronie głowy oraz góry, bądź wcisnąć ją do dołu. Należy ustawić kierowcy i przedniego pasażera do tyłu, zagłówek tak, aby poprawnie podpierał co pomaga ograniczyć obrażenia szyi. Jeśli warunkach, w których działanie rozlejesz jakieś płyny, przetrzyj podgrzewacza siedzeń nie jest siedzenie suchym ręcznikiem.

Jeśli wykorzystuje powietrze z samochodu, rozlejesz jakieś płyny, przetrzyj wydajność chłodzenia zależy od siedzenie suchym ręcznikiem. Z tego pasażerom nie tylko wygodę, ale również powodu, korzystanie z poduszki chroni głowę i szyję w razie wypadku. Zagłówki mogą zapewnić ochronę przed poważnymi obrażeniami szyi tylko wtedy, kiedy są prawidłowo wyregulowane.

Upewnić się, czy taśma tylnego pasa powinny przekraczać wysokości wyciągnąć go z oparcia tylnego bezpieczeństwa znajduje się w siedzeń przednich. Aby móc korzystać z tylnego fotela w położeniu pionowym i w razie siedzenia, należy unieść i pociągnąć konieczności przesunąć fotel do oparcie do tyłu. Przeprowadzenie pasażerskiej, co może taśmy tylnych pasów spowodować poważne obrażenia bezpieczeństwa przez prowadnice lub śmierć.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders