2015 KIA Optima - Instrukcja Obsługi (in Polish) (714 pages)

Model: 2015 KIA Optima
File size: 42.76 MB
Pages: 714 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Jest to bardzo bezpieczeństwa oraz ich mocowań, niebezpieczne i nie będziesz jeżeli były używane podczas prawidłowo zabezpieczony przez poważnego wypadku, nawet jeżeli pasy bezpieczeństwa. Nie należy używać bezpieczeństwa podczas jazdy pasów bezpieczeństwa, jeżeli ich samochodem, ani nie wykonuj taśmy zostały skręcone. Ważne jest, by ostrzegawcza pasa bezpieczeństwa kierowca poinstruował pasażera włączy się i będzie się świecić, dopóki siedzącego z przodu odnośnie pas nie zostanie zapięty.

Aby wyregulować wysokość punktu mocowania pasów bezpieczeństwa, należy obniżać lub podwyższać ich punkt mocowania w regulatorze, aż do przemieszczenia w żądane położenie. Kiedy sprzączka pasy bezpieczeństwa tak szybko, zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie jak to tylko możliwe. Pasy bezpieczeństwa automatycznie dostosują swoją długość po tym, jak pas biodrowy dopasowany zostanie ręcznie tak, aby ściśle opasywał biodra.

Jeżeli pasażer przechyli się powoli do przodu, aby zwiększyć luz, pas zwiększy swoją długość, aby można było się poruszać. Po zwolnieniu pas powinien możliwe oraz obciśnięta wokół automatycznie zwinąć się z powrotem do bioder, a nie talii. Jeżeli pas jest zbyt wysoko, może to zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń ciała w razie wypadku.

Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders