2017 KIA Optima - Instrukcja Obsługi (in Polish) (839 pages)

Model: 2017 KIA Optima
File size: 44.09 MB
Pages: 839 pages
Share:Pobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Natomiast w przypadku nag ego hamowania lub zderzenia pas zablokuje się i nie będzie się rozwijać. Upewnić się, że dziecko jest prawid owo zapięte pasami zgodnie z instrukcją producenta fotelika samochodowego dla dziecka. Wpiąć górny pas do podwieszanego punktu zaczepu, następnie naciągnąć pas zaczepu zgodnie z instrukcjami producenta fotelika samochodowego dla dzieci, aby dobrze przymocować fotelik samochodowy dla dzieci do siedzenia.

Usunąć luz na pasie na ile jest to możliwe poprzez doci nięcie fotelika samochodowego dla dzieci przy jednoczesnym wprowadzaniu pasa naramiennego z powrotem do napinacza. Aby wyjąć fotelik samochodowy dla dzieci należy nacisnąć przycisk zwalniania sprzączki, wyciągnąć pas biodrowy/ naramienny z fotelika samochodowego dla dzieci i pozwolić na ca kowite wciągnięcie pasa bezpieczeństwa. Nie jest również zalecane umieszczanie na przednim siedzeniu fotelika dziecięcego zwróconego przodem do kierunku jazdy.

Boczne poduszki powietrzne nie dzia ają w przypadku wszystkich uderzeń bocznych i przy każdym dachowaniu.Blog    Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders